Antonín Václav Slavíček
(1895-1938)
Alexěj Remizov: Apokryfy a jiné zkazky
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, dřevoryty vyzd. A.V. Slavíček, vyd. Marta Florianová, Stará Říše, 1920, převazba do kůže se zlacením (přípis tužkou vazba Krč, Olomouc 1970), 227s., pův. ob. vevázána, v ochranném pouzdře, výborný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte, Wurzla a V. H. Bru…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Antonín Václav Slavíček
(1895-1938)
Dvě postavy
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
pero, papír, 1929, 24 x 19 cm, sign. DU Ant. V. Slavíček 1929, pasparta, zaskleno, žák prof. Dítěte, Wurzla a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SVU
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)