Zdeněk Rykr
(1900-1940)
Michal Mareš: Přicházím z periferie
Položka č.: 729Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis M. Mareše, ilustrace Zd. Rykr, vydala Revolta, Praha 1925, Ex. 59/1000 na holandském papíru, 83 s., karto vazba, při okrajích odřená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na FF UK, výtvarně samouk, jako host vystavoval s Tvrdošíjnými
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Rykr
(1900-1940)
Labská krajina
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:40
olej, plátno, 58 x 79 cm, sign. vzadu Zdeněk Rykr, rám, studium na FF UK, výtvarně samouk, jako host vystavoval s Tvrdošíjnými
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)