František Kupka
(1871-1954)
Postavy
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
tužka, papír, 27 x 21,5 cm, kresba tužkou na linkovaném papíře francouzského původu, jak naznačuje potisk na zadní straně, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 Kč CZK
František Kupka
(1871-1954)
Generál
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
tuš, papír, 20,5 x 18,5 cm, značeno na zadní straně F. Kupka, rám, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná