Olga Karlíková
(1923-2004)
Moře
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 360.000 CZK (15.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, plátno, 1967, 84 x 66 cm, sign. vzadu Olga Karlíková 67, rám, autorčina téměř nebarevná malba (bílá, hnědá a modrá) charakterizovaná minimalistickou lineární formou hledá inspiraci v kontaktu s přírodními událostmi, pohybem mořských vln, proměnlivým tvarem pobřeží, a vířením vody a vzduchu., A…
Aktuální cena: 360.000 CZK (15.000 €)