• Petr Ptáček

    Continental divide

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:05

    litografie, 2007, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 33/120

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Petr Ptáček

    Řiditelný balon

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:06

    litografie, 2005, 23,3 x 17,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, 87/120

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Petr Ptáček

    Autostrada

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:07

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Petr Ptáček

    Nad celinami

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:08

    litografie, 2008, 29 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, autorský tisk

  • Petr Ptáček

    Britten U. S. A.

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:09

    litografie, 2006, 35 x 55 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Petr Ptáček

    Nádraží

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:10

    litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 10/60

  • Petr Ptáček

    Imperial Airways

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:11

    litografie, 2005, 25 x 37 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 2/140

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Petr Ptáček

    ACE motor oil can, Autoplane motor oil can

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 19. 01. 2026 18:12

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70