MICL

(1969)

  • MICL

    (1969)

    Babí léto

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej, plátno, 2019, 45 x 60 cm, sign. PD MICL 19, cela typická malba jednoho z našich nejvýraznějších současných autorů, který při studiu na AVU v Praze prošel třemi ateliéry – malířským u J. Načeradského, sochařským K. Nepraše a konceptuálních tendencí J. Davida. Nabízená malba obsahuje všechny zák…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • MICL

    (1969)

    Srážka

    Položka č.: 19727

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)