Jiří Winter Neprakta

(1924-2011)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Velký rybář

    Položka č.: 712

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:22

    tuš, papír, 28,5 x 24 cm, dole text:-Vypravujte ještě, jakou jste mohl chytit rybu, na zadní straně značeno autorským razítkem, při pravé straně mírně zašpiněný a při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Kostelník

    Položka č.: 713

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:23

    tuš, papír, 22 x 27 cm, sign. PD Nep, dole text:-Před kostelníkem nic důvěrného, všecko vyzvoní, na zadní straně značeno autorským razítkem a razítkem časopisu Kvítko, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Seznamka

    Položka č.: 714

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:24

    tuš, papír, 31 x 24,3 cm, dole text:-A kolik říkáte, že má ještě kroutit?, na zadní straně značeno autorským razítkem, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Yankee Doodle (II. alternativa s NATO)

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:25

    tuš, papír, 27 x 24 cm, sign. PD Nepr., dole text: Chtěl jsi od strýčka Sama okarinu, tak teď pískej, Johne., při okrajích zažloutlý papír, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Zde jest kluzko

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 13:26

    tuš, papír, 29,6 x 23,8 cm, sign. PD Nep, dole text:-Zde jest kluzko! Abyste si nepohmoždila, milostivá paní, hubu…, na zadní straně značeno autorským razítkem a razítkem časopisu Kvítko, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)