-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Černí baroni
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:27
tuš, akvarel, papír, 1997, 23,5 x 14,5 cm, sign. a věnování DU Neprakta 1997, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Před výstupem
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:28
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Dneska si dej na tom překusování podkov záležet - hrajeme pro dentisty!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 14 000 - 20 000 CZK
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Beze slov (Cognac)
Položka č.: 1087Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:51
propiska, papír, 7,7 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Ze sportu diluviálního
Položka č.: 1089Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:53
tuš, papír, 15,3 x 11,1 cm, monogr. PD N, nahoře text: Ze sportu diluviálního. (30.000 let před olympiádou), Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
O berlích
Položka č.: 1090Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:54
tuš, papír, 15,5 x 11,1 cm, monogr. PD N, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Žraloci
Položka č.: 1091Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:55
tuš, papír, 14,6 x 11,4 cm, dole text: -Ba, jeden tatínek uživí devět harantů, ale devět dětiček fotra neuživí….., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Podmořský výjev
Položka č.: 1092Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:56
tuš, papír, 14,5 x 11,3 cm, dole text: -Stavělo by se rychleji pí koljuško, nebýti těch sepií inkoustových., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Otec s dcerou
Položka č.: 1093Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:57
tužka, papír, 14,8 x 10,7 cm, dole text: -Tatíčku, pohoupej mne. -Jo, to bys mi musela opatřit nějakou staromódní židli., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO