Adolf Born
(1930-1990)
Ex libris František Nový
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:34
litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A. Born, č. 22/180
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu