Jan Rambousek
(1895-1976)
Miguel de Unamuno: Tragický pocit života v lidech a v národech
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Charles-Louis Philippe: V městečku
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
CH. L. Philippe: V městečku
Položka č.: 604Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
J. Knap: Réva na zdi
Položka č.: 590Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
dopis, 1955, 22,5 x 17,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 19.4.1955, v původní obálce. Rambousek v textu oceňuje Dodatky i Toamnův slovník, dílo adresátova otce, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Šílenec
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:14
litografie, 11,2 x 8,6 cm, sign. PD Rambousek, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Jan Rambousek
(1895-1976)
Pergamen
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:31
litografie, 1965, 13,7 x 10,3 cm, sign. PD Jan Rambousek, PF 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Padací most před Amsterdamem
Položka č.: 223371Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:23
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Dvojice
Položka č.: 223372Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:22
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Nerudova ulice
Položka č.: 280956Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:13
lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Staroměstké náměstí
Položka č.: 278151Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:55
lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, zašpiněný a mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Spáči na seníku
Položka č.: 258232Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 18:35
dřevoryt, 12,6 x 9,5 cm, sign. LD J. Rambousek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)