Zdenko Feyfar

(1913-2001)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Před sv. Vítem

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:25

    fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Krkonoše

    Položka č.: 464

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:26

    fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Strahovská zahrada

    Položka č.: 465

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:27

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)