Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Před sv. Vítem
Položka č.: 463Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:25
fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Krkonoše
Položka č.: 464Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:26
fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Strahovská zahrada
Položka č.: 465Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:27
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)