Adolf Kašpar

(1877-1934)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Snopy

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 64 x 89 cm, sign. LD Kašpar, rám, přiložena kniha Zapadlí vlastenci s reprodukcemi ilustrací Adolfa Kašpara, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Tůje

    Položka č.: 250715

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:06

    litografie, 1919, 25 x 18,5 cm, sign. přední strana Kašpar, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)