Albín Brunovský

(1935-1997)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Ešte jedna slza II

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1971, 44 x 35 cm, sign. PD Brunovský 1971, rám, č. 34/40, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Ešte jedna slza I

    Položka č.: 75

    litografie, 1971, 44,5 x 36 cm, sign. PD Brunovský 1971, rám, č. 38/80, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Bella Italia III

    Položka č.: 282008

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:15

    lept, reliéfní tisk, 1969, 43 x 40 cm, sign. PD A. Brunovský 1969, č. 18/65, slovenský malíř, grafik a ilustrátor, jeden z významných umělců druhé poloviny 20. století. Albín Brunovský vystudoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě, kde byl žákem profesora Vincenta Hložníka. Školu ukončil ro…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 20 000 CZK