Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ukřižování
No.: 1Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:00
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,5 x 13 cm
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kristus
No.: 2Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:01
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 9,5 cm
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Svatá rodina
No.: 3Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:02
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Pastorále
No.: 4Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:03
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Motýl
No.: 5Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:04
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Marnotratný syn
No.: 6Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:05
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
V zahradě
No.: 7Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 05. 01. 2026 18:06
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
No.: 78Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:17
alchymáž, papír, 1989, 29,5 x 22,5 cm, PD monogr. JK 89, rám, po Ladislavu Novákovi si techniku alchymáže vyzkoušel také Jiří Kolář. Alchymáž je výtvarná interpretační technika, kdy umělec vymývá reprodukci chemickými rozpouštědly a vzniklý volný prostor naplní vlastním motivem. Autor takto často vy…
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Otto Placht
Motýlí žena
No.: 80Auction price: 68.000 CZK (2.834 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:19
olej, plátno, 2001, 100 x 70 cm, sign. vzadu Otto Placht 2001, nabízený obraz představuje ukázku umělcova tvůrčího vzepětí v novém malířském stylu, ke kterému umělec dozrál po přestěhování mezi domorodé obyvatele peruánské Amazonie. Zkušenost z akademických studií v Čechách obohacená o poznání umění…
Current price: 68.000 CZK (2.834 €)
Ondřej Petrlík
(1989)
Zelenina
No.: 81Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:20
olej, plátno, 2016, 101 x 90,5 cm, sign. vzadu Ondřej Petrlík 2016
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Štěpán Molín
(1980)
Zelená
No.: 82Auction price: 10.500 CZK (438 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:21
akryl, plátno, kombinovaná technika, 2020, 30 x 40 cm, sign. zezadu Molín 2020
Current price: 10.500 CZK (438 €)
Roman Franta
Jsou tu s námi
No.: 83Auction price: 52.000 CZK (2.167 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:22
olej, plátno, 2018-25, 40 x 50 cm, sign. vzadu RF 2018-25, Roman Franta se narodil 3. srpna 1962 v Táboře. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze, kde se projevil jako nadějný malíř. Krátce po ukončení studií na Akademii získal proslulost díky svým obrazům, které jsou charakterizovány přítomn…
Current price: 52.000 CZK (2.167 €)
Pierre Spiess
(1932-?)
Poselství
No.: 84Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:23
asambláž, olej, sololit, 1988, 50 x 29,5 cm, značeno DU na štítku, rám, absolvent Vysoké chemické školy v Praze se v padesátých letech věnoval průzkumu Českého krasu. Nedlouho poté se začal věnovat výtvarnému umění, v němž si už v počátcích našel vlastní osobitý pastózní styl. Jedna z prvních vernis…
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Vincent Venera
Kompozice III.
No.: 85Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:24
tempera, akvarel, tuš, papír, 1983, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1983, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Vincent Venera
No.: 86Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:25
olej, sololit, 1987, 55 x 39,5 cm, sign. DU Venera Vincent 1987, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým Třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na klávesové nástroj…
Jakub Stretti
(1967)
Na moři
No.: 87Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:26
olej, plátno, 2019, 92 x 73 cm, sign. vzadu J.Stretti
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Tomáš Bím
PF 1981
No.: 88Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:27
litografie, 1980, 10,7 x 8 cm, sign. DU T. Bím, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Tomáš Bím
Z cyklu Konec největšího výstřihu světa
No.: 89Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:28
litografie, 1976, 24,1 x 15,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 76, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Jiří Slíva
Kafkabriolet
No.: 90Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:29
litografie, 23 x 43 cm, sign. LD Jiří Slíva, A. T., the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Jiří Slíva
Multiple Kafka
No.: 91Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:30
litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 15/40, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Jiří Slíva
Zrození brouka
No.: 92Auction price: 5.200 CZK (217 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:31
lept, 16,5 x 11,9 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 5.200 CZK (217 €)
Jiří Slíva
Kafkafe
No.: 93Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:32
olej, plátno, 39,5 x 30 cm, sign. PD Slíva, rám, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)
Eduard Manet
(1832-1883)
Le Fumeur
No.: 94Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:33
lept, suchá jehla, 1866/67, 17,3 x 15,8 cm, značeno LN v desce Manet, faksimile původního leptu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Georges Rouault
(1871-1958)
Má sladká země, kde jsi?
No.: 95Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:34
heliogravura, ruční papír, 1927, 42,2 x 52,4 cm, značeno LD v desce G. R., z cyklu Miserere; Cyklus Miserere (1916–1927) vznikal v období poznamenaném první světovou válkou a nese hluboký otisk její brutality i otřesené víry v člověka. Rouault, citlivý pozorovatel lidského utrpení, proměnil soubor 5…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Fernard Léger
(1881-1955)
La marchande de quatre saisons
No.: 96Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:35
litografie, 1959, 65,5 x 50 cm, značeno PD na kameni F. Leger, rám, č. 57/180, ze souboru "La Ville", vydal Mourlot Frères, Paris, papír vélin d'Arches, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Leonard Baskin
(1922-2000)
Fiorentino
No.: 97Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:36
dřevoryt na japanu, cca 1952, 26 x 53 cm, sign. PD Leonard Baskin, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Matthäus Merian
(1593-1650)
Rudolf II.
No.: 98Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:37
mědirytina, 28 x 16 cm, rám, portrétní mědirytina císaře Rudolfa II. z dílny švýcarsko-německého rytce Matthäa Meriana, významného tvůrce barokních topografických a historických tisků. Vzácný grafický list představuje panovníka v oválné kartuši s latinským opisem a dekorativním orámováním. Precizní …
Matthäus Merian
(1593-1650)
Obléhání Plzně Mansfeldem
No.: 99Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:38
mědirytina, 1618, 27,5 x 36 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Václav Hollar
(1607-1677)
Slavík a zeměkoule
No.: 100Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:39
lept, 26 x 17,5 cm, značeno v tisku LD Hollar, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Pierre Claude François Delorme
(1783-1859)
Nutnost nezná zákon
No.: 101Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 02. 01. 2026 17:40
mědirytina, 25 x 20 cm, intimní scéna podle předlohy malíře Delormeho La nécessité ne connaît pas de loi (Nutnost nezná zákon) nese typický moralistní podtext 18. století. Grafika působí jako spojení jemné ironie a sociálního komentáře, charakteristického pro francouzské rokoko, přeloženo, zezadu vy…