• Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ukřižování

    No.: 1

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:00

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,5 x 13 cm

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kristus

    No.: 2

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:01

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 9,5 cm

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Svatá rodina

    No.: 3

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:02

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Pastorále

    No.: 4

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:03

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Motýl

    No.: 5

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:04

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Marnotratný syn

    No.: 6

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:05

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    V zahradě

    No.: 7

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 05. 01. 2026 18:06

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    No.: 78

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:17

    alchymáž, papír, 1989, 29,5 x 22,5 cm, PD monogr. JK 89, rám, po Ladislavu Novákovi si techniku alchymáže vyzkoušel také Jiří Kolář. Alchymáž je výtvarná interpretační technika, kdy umělec vymývá reprodukci chemickými rozpouštědly a vzniklý volný prostor naplní vlastním motivem. Autor takto často vy…

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Otto Placht

    Motýlí žena

    No.: 80

    Auction price: 68.000 CZK (2.834 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:19

    olej, plátno, 2001, 100 x 70 cm, sign. vzadu Otto Placht 2001, nabízený obraz představuje ukázku umělcova tvůrčího vzepětí v novém malířském stylu, ke kterému umělec dozrál po přestěhování mezi domorodé obyvatele peruánské Amazonie. Zkušenost z akademických studií v Čechách obohacená o poznání umění…

    Current price: 68.000 CZK (2.834 €)

  • Ondřej Petrlík

    (1989)

    Zelenina

    No.: 81

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:20

    olej, plátno, 2016, 101 x 90,5 cm, sign. vzadu Ondřej Petrlík 2016

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Zelená

    No.: 82

    Auction price: 10.500 CZK (438 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:21

    akryl, plátno, kombinovaná technika, 2020, 30 x 40 cm, sign. zezadu Molín 2020

    Current price: 10.500 CZK (438 €)

  • Roman Franta

    Jsou tu s námi

    No.: 83

    Auction price: 52.000 CZK (2.167 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:22

    olej, plátno, 2018-25, 40 x 50 cm, sign. vzadu RF 2018-25, Roman Franta se narodil 3. srpna 1962 v Táboře. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze, kde se projevil jako nadějný malíř. Krátce po ukončení studií na Akademii získal proslulost díky svým obrazům, které jsou charakterizovány přítomn…

    Current price: 52.000 CZK (2.167 €)

  • Pierre Spiess

    (1932-?)

    Poselství

    No.: 84

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:23

    asambláž, olej, sololit, 1988, 50 x 29,5 cm, značeno DU na štítku, rám, absolvent Vysoké chemické školy v Praze se v padesátých letech věnoval průzkumu Českého krasu. Nedlouho poté se začal věnovat výtvarnému umění, v němž si už v počátcích našel vlastní osobitý pastózní styl. Jedna z prvních vernis…

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    No.: 85

    Auction price: 2.400 CZK (100 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:24

    Current price: 2.400 CZK (100 €)

  • Vincent Venera

    No.: 86

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:25

    olej, sololit, 1987, 55 x 39,5 cm, sign. DU Venera Vincent 1987, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým Třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na klávesové nástroj…

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Na moři

    No.: 87

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:26

    olej, plátno, 2019, 92 x 73 cm, sign. vzadu J.Stretti

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Tomáš Bím

    PF 1981

    No.: 88

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:27

    litografie, 1980, 10,7 x 8 cm, sign. DU T. Bím, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study

  • Tomáš Bím

    Z cyklu Konec největšího výstřihu světa

    No.: 89

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:28

    litografie, 1976, 24,1 x 15,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 76, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study

  • Jiří Slíva

    Kafkabriolet

    No.: 90

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:29

    litografie, 23 x 43 cm, sign. LD Jiří Slíva, A. T., the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jiří Slíva

    Multiple Kafka

    No.: 91

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:30

    litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 15/40, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

  • Jiří Slíva

    Zrození brouka

    No.: 92

    Auction price: 5.200 CZK (217 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:31

    lept, 16,5 x 11,9 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.200 CZK (217 €)

  • Jiří Slíva

    Kafkafe

    No.: 93

    Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:32

    olej, plátno, 39,5 x 30 cm, sign. PD Slíva, rám, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 49.000 CZK (2.042 €)

  • Eduard Manet

    (1832-1883)

    Le Fumeur

    No.: 94

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:33

    lept, suchá jehla, 1866/67, 17,3 x 15,8 cm, značeno LN v desce Manet, faksimile původního leptu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Georges Rouault

    (1871-1958)

    Má sladká země, kde jsi?

    No.: 95

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:34

    heliogravura, ruční papír, 1927, 42,2 x 52,4 cm, značeno LD v desce G. R., z cyklu Miserere; Cyklus Miserere (1916–1927) vznikal v období poznamenaném první světovou válkou a nese hluboký otisk její brutality i otřesené víry v člověka. Rouault, citlivý pozorovatel lidského utrpení, proměnil soubor 5…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Fernard Léger

    (1881-1955)

    La marchande de quatre saisons

    No.: 96

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:35

    litografie, 1959, 65,5 x 50 cm, značeno PD na kameni F. Leger, rám, č. 57/180, ze souboru "La Ville", vydal Mourlot Frères, Paris, papír vélin d'Arches, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • Leonard Baskin

    (1922-2000)

    Fiorentino

    No.: 97

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:36

    dřevoryt na japanu, cca 1952, 26 x 53 cm, sign. PD Leonard Baskin, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Rudolf II.

    No.: 98

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:37

    mědirytina, 28 x 16 cm, rám, portrétní mědirytina císaře Rudolfa II. z dílny švýcarsko-německého rytce Matthäa Meriana, významného tvůrce barokních topografických a historických tisků. Vzácný grafický list představuje panovníka v oválné kartuši s latinským opisem a dekorativním orámováním. Precizní …

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Obléhání Plzně Mansfeldem

    No.: 99

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:38

    mědirytina, 1618, 27,5 x 36 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Slavík a zeměkoule

    No.: 100

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:39

    lept, 26 x 17,5 cm, značeno v tisku LD Hollar, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Pierre Claude François Delorme

    (1783-1859)

    Nutnost nezná zákon

    No.: 101

    Planned termination: 02. 01. 2026 17:40

    mědirytina, 25 x 20 cm, intimní scéna podle předlohy malíře Delormeho La nécessité ne connaît pas de loi (Nutnost nezná zákon) nese typický moralistní podtext 18. století. Grafika působí jako spojení jemné ironie a sociálního komentáře, charakteristického pro francouzské rokoko, přeloženo, zezadu vy…