Josef Říha

(1910-1986)

  • Josef Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 2187

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:01

    litografie, 1964, 15,6 x 11,8 cm, sign. PD J. Říha 64, č. 94/200, skvrnka na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)