Ivana Tošovská
Pírka IV.
Položka č.: 2195Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:09
litografie, 2000, 15 x 11,2 cm, sign. DU Ivana Tošovská 2000, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka III.
Položka č.: 2196Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:10
litografie, 2000, 15,2 x 11,4 cm, sign. DU Ivana Tošovská 2000, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka II.
Položka č.: 2197Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:11
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka
Položka č.: 2198Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:12
litografie, 2000, 15,3 x 11,2 cm, sign. DU Ivana Tošovská 2000, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)