Jan Holoubek

  • Jan Holoubek

    Škeble

    Položka č.: 2155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:29

    litografie, 1982, 8,8 x 6 cm, sign. PD J. Holoubek 82, č. 82/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen výtvarné společnosti Kruh a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)