Ilona Vodochodská

(1961)

  • Ilona Vodochodská

    (1961)

    Postavy

    Položka č.: 2375

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:09

    litografie, 27,5 x 46 cm, sign. PD Ilona Vodochodská 89, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)