Jan Hulínský
(1889-1957)
No.: 187Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:06
olej, plátno, 78 x 98 cm, sign. PD Hulínský, rám
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
(1889-1957)