Petr Tamchyna
(1943-1980)
Akt dívky II.
Položka č.: 2357Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:51
litografie, 41 x 26,5 cm, sign. PD Tamchyna, pasparta, a.t., na papírové paspartě drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Akt dívky I.
Položka č.: 2358Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:52
litografie, 42 x 24,6 cm, sign. PD Tamchyna, pasparta, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)