Jiří Suchý
Zrada
No.: 281570Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:13
litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)