Miroslav Šnajdr
Reminiscence v moll
No.: 54Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, olej, pastel, 2007, 70 x 80 cm, sign. PD M. Šnajdr 07, rám, Miroslav Šnajdr patří mezi solitéry českého výtvarného umění, k umělcům působícím mimo velká kulturní centra. Ve své tvorbě zůstal věrný svému přesvědčení a názoru. Abstraktní obrazy Miroslava Šnajdra vycházejí z bohat…
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Miroslav Šnajdr
Without a name
No.: 281990Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:57
oil, mixed media, cardboard, 1976, 62 x 45,7 cm, sign. upper/right M.Šnajd 76, frame, the private study at the atelier of Frantisek Snajdr, member of The Union of Olomouc Fine Artists, The Umelecka beseda and TT club
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Estimate: 30 000 - 40 000 CZK