Ladislav Rusek
(1927-2012)
Píseň o vločkách
Položka č.: 2335Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:29
litografie, 21 x 30 cm, sign. DU LRusek, sign. báseň Jar. Seiferta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)