Ladislav Rusek
(1927-2012)
Píseň o vločkách
No.: 2335Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 19:29
litografie, 21 x 30 cm, sign. DU LRusek, sign. báseň Jar. Seiferta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)