Bohumil Pospíšil
(1914-1996)
Letní krajina
No.: 282054Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:33
olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)