Bedřiška Uždilová

  • Bedřiška Uždilová

    Motiv z Vysočiny

    No.: 881

    Auction price: 43.800 CZK (1.825 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:23

    olej, plátno, 2017, 95 x 100 cm, sign. PD BU 17, lišta

    Current price: 43.800 CZK (1.825 €)