Milan Entler
Na břehu
No.: 2230Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 17:44
litografie, 47 x 36,5 cm, sign. PD Milan Entler , pasparta, č. 62/80, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)