Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903-1999)
Zátiší s kosatci
No.: 489Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:51
olej, plátno, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)