Micl
(1969)
Dva sloni nad hladinou
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:26
litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 69/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
MICL
(1969)
Noční let
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 10:45
olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu