MICL

(1969)

  • MICL

    (1969)

    Jarní koronavirus

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2020 15:00

    olej, plátno, 2020, 45 x 60 cm, sign. PD MICL20, cela typická malba jednoho z našich nejvýraznějších současných autorů, který při studiu na AVU v Praze prošel třemi ateliéry – malířským u J. Načeradského, sochařským K. Nepraše a konceptuálních tendencí J. Davida. Nabízená malba obsahuje všechny zákl…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK

  • Micl

    (1969)

    JZD - STS

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 19:32

    litografie, 2015, 54,5 x 71 cm, sign. PD Micl 15, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Micl

    (1969)

    Položka č.: 250359

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:43

    litografie, 2018, sign. PD Micl 18, rám, 3/8, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • MICL

    (1969)

    Špačci

    Položka č.: 244716

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:01

    litografie, 2018, 36 x 46,3 cm, sign. PD Micl 18, rám, 57/70, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu