MICL

(1969)

  • Micl

    (1969)

    Bílá kráva a labuť u jezera

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2021 18:45

    litografie, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu