František Kobliha
František Kobliha
(1877-1962)
Les
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
tužka, papír, 28 x 22,5 cm, monogr. PD FK, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Mléčná dráha
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 34 x 24 cm, sign. PD F. Kobliha, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
František Kobliha
(1877-1962)
Hvězdář
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 34,5 x 24 cm, sign. PD F. Kobliha, v rozích uchyceno lepenkou, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
František Kobliha
(1877-1962)
Pokušení sv. Antonína
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
dřevoryt, 46,5 x 35,5 cm, sign. PD F Kobliha, mimo tisk žluté skvrnky, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
František Kobliha
(1877-1962)
Pražská Čertovka
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
dřevoryt, 35,6 x 33,7 cm, monogr. LD v desce F. K., Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
dřevoryt, 29,6 x 23,6 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Belveder
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
dřevoryt, 36,4 x 34 cm, sign. PD F. Kobliha, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a při pravé straně mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Karlův most
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
dřevoryt, 13 x 8,5 cm, sign. PD F. Kobliha, levý roh utržen, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Habent Fata Sua Libelli
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
dřevoryt, 16 x 11 cm, sign. PD F. Kobliha, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar