František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Les

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    tužka, papír, 28 x 22,5 cm, monogr. PD FK, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Mléčná dráha

    Položka č.: 91

    litografie, 34 x 24 cm, sign. PD F. Kobliha, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Hvězdář

    Položka č.: 90

    litografie, 34,5 x 24 cm, sign. PD F. Kobliha, v rozích uchyceno lepenkou, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Pokušení sv. Antonína

    Položka č.: 89

    dřevoryt, 46,5 x 35,5 cm, sign. PD F Kobliha, mimo tisk žluté skvrnky, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Pražská Čertovka

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    dřevoryt, 35,6 x 33,7 cm, monogr. LD v desce F. K., Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    dřevoryt, 29,6 x 23,6 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Belveder

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    dřevoryt, 36,4 x 34 cm, sign. PD F. Kobliha, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a při pravé straně mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Karlův most

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    dřevoryt, 13 x 8,5 cm, sign. PD F. Kobliha, levý roh utržen, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Habent Fata Sua Libelli

    Položka č.: 84

    dřevoryt, 16 x 11 cm, sign. PD F. Kobliha, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar