Augustin Němejc
(1861-1938)
Odpočinek
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
akvarel, běloba, tužka, papír, 22 x 30,5 cm, sign. PD Aug. Němejc, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)