Josef Flejšar
(1922-2010)
Rozvod po italsku
No.: 195Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 22:14
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1962, r. P. Germi, drobné trhlinky při spodní i horním okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Josef Flejšar
(1922-2010)
Notový zápis
No.: 960Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 15:59
litografie, 23 x 12 cm, sign. PD Flejšar, a. t.
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**4 History of bids