Olga Čechová
(1925-2010)
Torzo
No.: 1869Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 14:19
dřevoryt, 1986, 5,2 x 8,2 cm, sign. PD Olga Čechová 86, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Hudebníci
No.: 1868Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 14:20
litografie, 1997, 13,6 x 9,2 cm, sign. PD Olga Čechová 97, č. 33/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Krajina, která ví to tajemství
No.: 1941Auction price: 360 CZK (15 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 14:21
suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. PD Olga Čechová 1970, č. 72/125, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 360 CZK (15 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Motýlí žena
No.: 1065Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 06. 01. 2026 15:39
dřevoryt, 1976, 10,6 x 5 cm, sign. DU Olga Čechová 76, č. 71/200, přeloženo jako přání: vpravo grafika, vlevo text: PF 1977 E. Šmejkal s rodinou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Ptáček
No.: 1066Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 06. 01. 2026 15:40
dřevoryt, 10 x 6,9 cm, sign. PD Olga Čechová , č. 89/200, přeloženo jako přání: na levé straně grafika, vpravo text: PF 1976 přejí Josef a Jana Runštukovi, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Srdce na dlani
No.: 1067Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 06. 01. 2026 15:41
dřevoryt, 9,4 x 7,3 cm, sign. PD Olga Čechová, přeloženo jako přání: na levé straně grafika, na pravé straně text: PF 1974 Karel Žižkovský s rodinou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)