Olga Čechová

(1925-2010)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Torzo

    No.: 1869

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 01. 2026 14:19

    dřevoryt, 1986, 5,2 x 8,2 cm, sign. PD Olga Čechová 86, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Hudebníci

    No.: 1868

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 01. 2026 14:20

    litografie, 1997, 13,6 x 9,2 cm, sign. PD Olga Čechová 97, č. 33/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Krajina, která ví to tajemství

    No.: 1941

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 01. 2026 14:21

    suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. PD Olga Čechová 1970, č. 72/125, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 360 CZK (15 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Motýlí žena

    No.: 1065

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 06. 01. 2026 15:39

    dřevoryt, 1976, 10,6 x 5 cm, sign. DU Olga Čechová 76, č. 71/200, přeloženo jako přání: vpravo grafika, vlevo text: PF 1977 E. Šmejkal s rodinou, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Ptáček

    No.: 1066

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 06. 01. 2026 15:40

    dřevoryt, 10 x 6,9 cm, sign. PD Olga Čechová , č. 89/200, přeloženo jako přání: na levé straně grafika, vpravo text: PF 1976 přejí Josef a Jana Runštukovi, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Srdce na dlani

    No.: 1067

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 06. 01. 2026 15:41

    dřevoryt, 9,4 x 7,3 cm, sign. PD Olga Čechová, přeloženo jako přání: na levé straně grafika, na pravé straně text: PF 1974 Karel Žižkovský s rodinou, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)