Patrik Saudek
(1968)
OH! Pop Art!
Položka č.: 379Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
olej, akryl, plátno, 2026, 50 x 42 cm, sign. PD Saudek 26, vzadu autorsky popsáno
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)