Lucie Svobodová

(1963)

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 29

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)