Zdeněk Blažek
(1904-2000)
Předjaří pod horami
No.: 266211Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:01
olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids