Milena Šoltészová
(1939)žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance; grafička, restaurátorka; věnuje se volné a drobné grafice, kresbě a knižní ilustraci, od 1972 práci restaurátorky (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2006, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2006)
Milena Šoltészová
(1939)
Opuštěné křeslo
Položka č.: 2353Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:47
litografie, 1976, 43,5 x 59,5 cm, sign. PD M. Šoltészová 76, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)