Vilma Vrbová
(1905-1993)
Četba PF 1983
Položka č.: 1334Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2026 20:08
litografie, 1983, 20 x 14 cm, sign. NP Vilma Vrbová, 150/6, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)