Vilma Vrbová
(1905-1993)
Četba PF 1983
No.: 1334Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2026 20:08
litografie, 1983, 20 x 14 cm, sign. NP Vilma Vrbová, 150/6, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids