Josef Konečný
(1909-1989)
Dvě ženy ve vesnici
No.: 574Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:16
olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)