Chava Pressburger
No.: 384Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 26. 02. 2026 15:00
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.200 CZK (134 €)