Jiří Havlík
Postavy
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
olej, karton, 1993, 80 x 60 cm, sign. LD Havlík 8.8. 93, rám, vzadu autorský přípis: RENOV. 5/2025, autorem prohlédnuto a zrestaurováno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)