Vladimír Konvička

(1900-1971)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 2078

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:12

    lavírovaná tuš, papír, 1957, 30,5 x 22 cm, sign. PD Vlad. Konvička 57, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Šeřík ve váze

    Položka č.: 2079

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:13

    akvarel, inkoust, papír, 1956, 30 x 22,5 cm, sign. LD Vlad. Konvička 56, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)