Ivan Kostík
(1911-1967)
Zátiší s maskou
No.: 269404Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 21:42
olej, plátno, 50 x 61 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids