Jindřich Kovařík

(1928-2019)

  • Jindřich Kovařík

    (1928-2019)

    Milovník špaget

    No.: 2269

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 18:23

    litografie, 1988, 30,7 x 25,2 cm, sign. DU JKovařík 88, přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928-2019)

    Chopinův koncert

    No.: 2270

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 18:24

    litografie, 1986, 35,5 x 25,3 cm, sign. PD JKovařík 1986, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928-2019)

    Jezdec

    No.: 2271

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 18:25

    litografie, 1989, 59,2 x 43,3 cm, sign. DU JKovařík 1989, při okrajích zašpiněný papír, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)