Evžen Seyček
(1917-2009)
Buster Keaton (Frigo)
No.: 1139Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:46
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ljuba Hermanová
No.: 1141Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:45
tuš, papír, 29 x 21 cm, mongr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Záhorský
No.: 1136Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:43
tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Petra Janů
No.: 1133Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:37
tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ida Rapaičová
No.: 1132Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:36
tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Evžen Seyček
(1917-2009)
Luděk Kopřiva
No.: 1130Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:34
tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Viktor Kubal
No.: 1129Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:33
tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Balónky
No.: 1097Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:01
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)