Jan Vyčítal
(1942-2020)
Babička Boženy Němcové
No.: 103Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 18,5 x 28,5 cm, Text: "Já jsem si hned říkala, že jako by někdo šukal po světnici!", na zadní straně technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Nečekaná návštěva
No.: 102Auction price: 2.000 CZK (84 €)
tuš, papír, 21 x 29,5 cm, Text: "My muset zde přistát, protože s posádkou již nebýt k vydržení, potřebovali by trochu lidského tepla-pomuckat, nebo tak něco!", zezadu technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Stav ovzduší
No.: 101Auction price: 2.000 CZK (84 €)
tuš, papír, 20 x 29,7 cm, Text: "Vidíš tu potvoru v ovzduší, to bude určitě ta bestie kysličník siřičitej?!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Otužilci
No.: 100Auction price: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tuš, papír, 9,5 x 22 cm, Text: "Čoveče, nešil tu s tou pistolkou, my tu jen s panem Vencálkem zakládáme klub otužilců!", na zadní straně technické poznámky z redakce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Nález
No.: 99Auction price: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24 cm, na zadní straně značeno Vyčítal, Text: "Mámo, podívej, to bych nevěřil, co se všechno válí po lese!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Krakonoš
No.: 98Auction price: 4.000 CZK (167 €)
tuš, koláž, papír, 30,8 x 22,3 cm, podlepeno kartonem 40 x 32 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná