Richard Konvička

(1957-2021)

  • Richard Konvička

    (1957-2021)

    Při západu slunce

    No.: 21

    Auction price: 43.000 CZK (1.792 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 16:20

    akryl, olej, plátno, 2002, 100 x 80 cm, sign. PD Konvička 02, lišta

    Current price: 43.000 CZK (1.792 €)