Richard Konvička
(1957-2021)
Při západu slunce
No.: 21Auction price: 43.000 CZK (1.792 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 16:20
akryl, olej, plátno, 2002, 100 x 80 cm, sign. PD Konvička 02, lišta
Current price: 43.000 CZK (1.792 €)