Z. Kučera
Váza s květinami
No.: 282047Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:17
olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)