A. Imrich

  • A. Imrich

    Položka č.: 2136

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:10

    olej, dřevěná překližka, 26 x 37,6 cm, sign. PD A. Imrich, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)